Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas





Komunikaty

2015-07-19

Wyniki zawodów - GRATULACJE dla naszego skarbnika

X Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua Koszalin - Manowo 18.07.2015 r

 

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie naszego kol. Łukasza Platy na zawodach strzeleckich.

 

W zawodach, naszemu skarbnikowi udało się osiągną bardzo bobry rezultat i zająć miejsce na podium.

 

 

Ilość uczestników w klasie powszechnej wskazuje na wysoka rangę zawodów, co tym bardziej potęguje wyczyn naszego Kolegi.

 

Wielkie gratulacje! Oczywiście życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

Dokładne wyniki poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

Nazwisko i imię

Krąg

Przeloty

Zając

Dzik

Rogacz

Suma

1

Kaliński Hubert

100

85

50

50

85

91

461

2

Banaszak Robert

90

90

50

45

80

91

446

3

Plata Łukasz

90

95

40

45

80

95

445

4

Radzimski Krzysztof

90

95

50

50

82

76

443

5

Włodarczyk Waldemar

90

95

45

45

78

89

442

6

Andrzejczyk Patryk

75

95

50

40

86

94

440

7

Maryńczak Lech

90

90

35

50

84

90

439

8

Rachwał Marcin

90

85

50

40

80

93

438

9

Miotke Daniel

85

85

50

45

77

93

435

10

Michałowski Mateusz

80

85

50

45

79

96

435

11

Kozłowski Kamil

75

80

50

50

80

97

432

12

Jakóbczyk Jarosław

85

75

45

45

85

94

429

13

Stojek Hubert

90

75

50

35

90

83

423

14

Maciaszek Konrad

80

75

40

45

80

100

420

15

Łuczak Artur

85

75

50

45

69

94

418

16

Ławniczak Łukasz

75

85

50

45

70

92

417

17

Michałowski Marcin

90

75

40

45

73

93

416

18

Żołądkiewicz Dariusz

85

80

40

50

70

90

415

19

Grynia Barbara

90

75

40

40

87

82

414

20

Kwasigroch Jakub

80

75

45

45

74

93

412

21

Patelka Jakub

85

80

45

30

73

99

412

22

Kaczanowski Łukasz

80

60

50

40

84

96

410

23

Ostrowski Maciej

85

95

50

30

60

86

406

24

Gatz Arkadiusz

80

60

35

45

89

96

405

25

Gumna Renata

75

75

45

30

85

94

404

26

Loll Maciej

80

60

35

50

82

96

403

27

Śmiałek Damian

70

80

50

40

72

90

402

28

Sakowicz Józef

70

65

45

50

66

97

393

29

Morawiak Adam

85

55

50

25

80

97

392

30

Miler Karol

80

90

50

25

54

89

388

31

Sobkowiak Tomasz

65

80

45

40

56

92

378

32

Sapilak Daniel

90

65

40

50

58

74

377

33

Osiniak Hubert, Karol

80

85

40

30

55

82

372

34

Woźny Marcin

70

80

45

25

60

92

372

35

Sztobnicki Paweł

70

65

30

45

84

76

370

36

Sztobnicki Paweł

75

60

30

45

75

84

369

37

Breliński Marcin

80

80

25

35

68

79

367

38

Świderski Przemysław

70

65

35

45

60

88

363

39

Chołuj Piotr

75

65

40

45

51

82

358

40

Stani Jarosław

55

65

35

35

75

89

354

41

Grzybowski Tomasz

70

75

35

30

53

89

352

42

Klimczak Janusz

60

75

35

25

61

95

351

43

Zieliński Grzegorz

60

75

40

35

57

83

350

44

Zaborowski Grzegorz

80

60

40

25

50

95

350

45

Szneider Jan

75

80

40

40

43

69

347

46

Reinert Paweł

75

70

45

35

40

72

337

47

Łabenda Agata

70

65

40

30

57

75

337

48

Marcinkowski Paweł

60

70

25

35

70

67

327

49

Winnicki Piotr

0

65

40

30

90

94

319

50

Kostrzewa Janusz

45

70

40

35

52

67

309

51

Osak Hanna

65

35

35

20

58

88

301


powrót

 




Powered by Biuro RCS