Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas





Komunikaty

2015-07-05

Wyniki zawodów strzeleckich we Włocławku

IV Puchar Firmy SKIBICKI Włocławek - Ostrowy 04.07.2015 r.

Poniżej wyniki z zawodów strzeleckich z udziałem naszego kolegi Łukasza Platy.

W klasyfikacji powszechnej udało się wystrzelać bardzo dobrze 10 miejsce.

Łukaszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miej. Nazwisko i imię Zarząd Okręgowy PZŁ Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Wynik
1 Maciaszek Konrad Konin 90 90 45 50 275 88 99 187 462
2 Pulcer Łukasz Konin 85 95 50 50 280 77 96 173 453
3 Strankowski Zbigniew Zielona Góra 95 85 50 50 280 74 96 170 450
4 Kaczmarski Dariusz Łódź 85 95 45 35 260 79 96 175 435
5 Kowalski Marek Piotr Toruń 100 75 45 45 265 79 84 163 428
6 Sokół Piotr Zielona Góra 85 70 50 50 255 81 91 172 427
7 Forczmański Bartosz Włocławek 80 80 45 45 250 81 94 175 425
8 Tomczak Bartosz Zielona Góra 90 80 50 45 265 64 92 156 421
9 Szypowski Robert Olsztyn 80 80 50 50 260 71 89 160 420
10 Plata Łukasz Gdańsk 75 80 30 50 235 88 97 185 420
11 Miotke Daniel Gdańsk 85 85 45 50 265 65 88 153 418
12 Sobczak Łukasz Włocławek 90 90 50 40 270 61 85 146 416
13 Szkopek Hubert Płock 65 90 45 45 245 77 86 163 408
14 Polit Roman Skierniewice 80 75 45 45 245 77 84 161 406
15 Rupiński Bronisław Toruń 85 65 45 40 235 78 93 171 406
16 Szypowski Stanisław Olsztyn 65 60 45 50 220 91 95 186 406
17 Nowacki Mateusz Kalisz 85 80 45 45 255 66 84 150 405
18 Kołodziejski Albert Płock 95 80 45 45 265 49 90 139 404
19 Ośmiałowski Radosław Włocławek 75 85 45 45 250 73 79 152 402
20 Stefański Daniel Konin 85 65 45 50 245 75 81 156 401
21 Kaszewski Andrzej Płock 75 80 45 45 245 62 89 151 396
22 Socha Dominika Ciechanów 70 75 45 40 230 72 94 166 396
23 Cieślak Rajmund Konin 75 85 45 35 240 68 87 155 395
24 Barański Andrzej Toruń 80 70 45 35 230 84 75 159 389
25 Samborski Jakub Piotrków Trybunalski 70 65 50 40 225 83 81 164 389
26 Moroz Michał Toruń 85 80 40 45 250 60 77 137 387
27 Dawidczyk Kazimierz Konin 85 85 40 30 240 74 72 146 386
28 Ławniczak Łukasz Piła 70 75 45 40 230 62 94 156 386
29 Gaweł Łukasz Włocławek 85 75 50 45 255 51 79 130 385
30 Osiniak Hubert, Karol Bydgoszcz 65 70 40 30 205 76 96 172 377
31 Loll Maciej Gdańsk 70 50 30 45 195 75 94 169 364
32 Nowakowski Dariusz Konin 80 50 45 40 215 53 95 148 363
33 Czarnecki Mariusz Ciechanów 65 90 45 30 230 47 78 125 355
34 Bogdański Przemysław Konin 65 65 40 40 210 51 91 142 352
35 Smykowska Magdalena Włocławek 70 60 40 25 195 59 88 147 342
36 Thierbach Enrico Zielona Góra 65 70 45 25 205 38 93 131 336
37 Kaczmarski Piotr Skierniewice 45 60 40 40 185 42 71 113 298
38 Dąbrowski Piotr Płock 65 60 30 25 180 29 83 112 292
39 Kalinowski Maciej Włocławek 45 40 25 25 135 37 84 121 256


powrót

 




Powered by Biuro RCS