Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas

Komunikaty

2015-05-24

Wizyta w Szkole - rozdanie nagród

W dniu 22.05 odbyła się kolejna wizyta naszego koła w ZSP w Kleszczewie Kościerskim. Jak co roku nagradzamy uczniów za zbiórkę kasztanów zbieranych przez nich jesienią.  

 

Tegoroczna edycja to kolejny rekord! Rekord pod względem zebranych kasztanów, których dostarczono prawie 7,5 tony. Kolejnym super  wynikiem napawającym optymizmem, jest ilość uczniów jaka wzięła udział w tym konkursie. W tej edycji było to aż 71 dzieciaków. Oczywiście ilości zebranych kasztanów znacznie się różniły. Byli tacy, którzy zebrali imponujące ilości (pierwsze miejsce 1,6 tony) oraz tacy, którzy zebrali 1 kilogram. Bez względu na ilość nagrodziliśmy wszystkich imiennym dyplomem i upominkiem. Atrakcyjność nagrody była uzależniona o dostarczonych kilogramów. Dodatkowo Szkoła otrzymała bon ufundowany przez kol. Macieja Mostowego za zakupy w jego hurtowni.

Nagrody dla uczniów zostały zakupione z kasy koła  dodatkowo pozyskane od sponsorów. W tym miejscu podziękowania dla kol. Mirosława Szydłowskiego i Czesława Binczaka, cześć nagród przekazało również Nadleśnictwo Kartuzy.

 

Wizyta w szkole została przeprowadzona przez kol. Jolantę i Jędrzeja Rataj. Podczas spotkanie prezentowane były sygnały oraz został przeprowadzony konkurs wiedzy na temat łowiectwa. Uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze co widoczne jest na zdjęciach znajdujących się w galerii

 

Galeria >>>KLIK<<<

 


powrót

 
Powered by Biuro RCS