Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas





Komunikaty

2015-05-18

Wyniki z zawodów strzeleckich

XVII Puchar Targów Poznańskich Poznań - Antoninek 16.05.2015

Kolejny udane zawody, naszego kolegi Skarbnika.

Gratulacje!

LP

Nazwisko i imię

Kl

Krąg

Przeloty

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Kula

Suma

1

Bekasiak Hubert

P

90

90

50

50

280

83

92

175

455

2

Prokop Romuald

P

90

85

50

45

270

92

93

185

455

3

Gaj Michał

P

95

85

50

45

275

86

89

175

450

4

Dziuba Marcin

P

90

65

50

50

255

93

94

187

442

5

Kowalski Marek Piotr

P

80

70

50

50

250

89

95

184

434

6

Rachwał Marcin

P

100

50

50

50

250

87

96

183

433

7

Bisping Andrzej

p

80

80

40

50

250

85

98

183

433

8

Pulcer Łukasz

P

70

90

45

50

255

79

96

175

430

9

Stosik Robert Piotr

P

95

70

35

50

250

78

99

177

427

10

Maciaszek Konrad

P

90

80

50

40

260

68

98

166

426

11

Zygmanowski Andrzej

P

75

80

50

40

245

83

98

181

426

12

Plata Łukasz

P

90

70

40

50

250

88

86

174

424

13

Żołądkiewicz Dariusz

P

90

85

45

40

260

76

84

160

420

14

Miotke Daniel

P

80

65

45

45

235

87

96

183

418

15

Janicki Michał

P

75

80

35

50

240

74

99

173

413

16

Olczyk Dariusz

P

75

80

50

35

240

78

95

173

413

17

Mrówczyński Radosław

P

80

75

30

45

230

83

95

178

408

18

Banaszak Robert

P

80

80

50

25

235

88

84

172

407

19

Wojtaszuk Dariusz

P

75

70

50

35

230

81

92

173

403

20

Nowacki Mateusz

P

80

90

35

30

235

73

94

167

402

21

Jakóbczyk Jarosław

P

65

65

50

50

230

77

93

170

400

22

Wiśniewski Piotr

P

80

60

40

45

225

78

96

174

399

23

Narowski Tomasz

P

85

75

30

35

225

86

83

169

394

24

Kokiel Marek

P

70

85

30

40

225

71

96

167

392

25

Przybyła Wiesław

P

80

65

45

30

220

78

90

168

388

26

Metler Bartłomiej

P

75

75

30

40

220

61

98

159

379

27

Łabenda Agata

P

55

75

40

35

205

83

91

174

379

28

Wróblewski Jarosław

P

85

75

35

45

240

41

95

136

376

29

Grynia Barbara

P

75

80

30

40

225

59

85

144

369

30

Sowa Marek

P

70

45

35

30

180

90

97

187

367

31

Kadziszewski Maciej

P

80

75

35

50

240

48

78

126

366

32

Guza Michał

P

75

60

35

35

205

73

87

160

365

33

Ławniczak Łukasz

P

75

60

30

40

205

55

96

151

356

34

Osiniak Hubert, Karol

P

60

60

40

35

195

65

81

146

341

35

Szewczyk Robert

P

55

60

35

40

190

55

79

134

324

36

Gumna Renata

P

45

45

35

40

165

60

84

144

309

37

Włodarczyk Waldemar

P

75

0

0

0

75

0

94

94

169


powrót

 




Powered by Biuro RCS