Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas

Komunikaty

2014-06-25

Kolejna wizyta w Szkole

W dniu 23.06 odbyła się kolejna wizyta przedstawicieli naszego Koła w Szkole w Kleszczewie Kościerski. Akcja była zorganizowane w związku z podsumowaniem i rozliczeniem zbiórki kasztanów.

 

Uczniowie każdej jesieni zbierają owoce kasztanowca, które są dostarczane do naszego obwodu na Wierzycy i przeznaczane na zimowe dokarmianie zwierzyny. Tej jesieni szkoła zebrała  3,5 tony kasztanów. W akcji brało udział 40 uczniów. Laureatka tego „konkursu” zebrała 800 kg.

Podczas spotkania została przeprowadzona krótka pogadanka na temat myślistwa oraz odbył się konkurs z wiedzy z zakresu łowiectwa. Przeprowadzony konkurs pokazał, że wspólne spotkania, lekcje poglądowe oraz pogadanki  (nie) poszły w las. Wiedza uczniów była bardzo duża – było wato.

 

W imieniu Zarządu serdeczne podziękowania dla  Jolanty Rutkowskiej oraz kol. Andrzeja Edla, którzy byli tego dnia w szkole i współprowadzili całe spotkanie.

 

Podziękowania również dla Maćka Mostowego oraz Piotra Kledzika za zasponsorowanie nagród, którymi obradowaliśmy każdego uczestnika konkursu.

 

Zapraszamy do galeria z tego dnia.

 

Kolejna akcja i spotkanie już za rok. Zachęcamy wszystkich członków naszego kola do uczestnictwa i pomocy w tym przedsięwzięciu


powrót

 
Powered by Biuro RCS