Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas

Komunikaty

2013-09-28

Wizyta młodzieży w Mateczniku

Jednym z kolejnych etapów Naszej współpracy z ZSP w Kleszczewie Kościerskim, było spotkanie z uczniami na ternie naszego Matecznika. Wizyta została poprzedzona wycieczką do centrum edukacji i promocji regionu w Szymbarku. Po zakończonym zwiedzaniu, autokar przewiózł dzieci  na teren  Matecznika,  gdzie odbyło się rozdanie nagród za konkurs plastyczny połączone ze wspólnym ogniskiem. Podczas  spotkania byli obecnirównież  przedstawiciele Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Kartuzy.

Wycieczka w całości została ufundowana przez nasze koło. Duża część środków pochodziła z przeprowadzonej licytacji, jaka odbyła się podczas imprezy 50-lecia – w tym miejscy podziękowania dla wszystkich osób, które brały w niej udział.

 

Spotkanie w Mateczniku nie odbyłoby się bez ogromnego wsparcia Myśliwych, dlatego w imieniu Zarządu Koła kieruje szczególne podziękowania dla:

 Jurka Dziedzica, który był osobą prowadzącą całe spotkanie. Zaopatrzony w rekwizyty łowieckie przeprowadził pogadankę, oraz zweryfikował wiedzę łowiecko-przyrodniczą. Odpowiadał również na wszystkie pytania, a mało ich nie było…J.

Antoniego Skrobana, za zorganizowanie całej  części gastronomicznej, która po wizycie w Szymbarku, okazała się dla dzieciaków jednym z ważniejszych elementów po przybyciu na tern Matecznika.

Piotra Kledzika, za wsparcie przy organizacji imprezy.

 

Galeria zdjęć z tego wydarzenia

>>>KLIK i oglądamy<<<


powrót

 
Powered by Biuro RCS