Koło Łowieckie RYŚ

Wszystko o kole "Ryś"

Strona główna
Historia koła
Zarząd i Komisja Rewizyjna
Obwody
sztandar

Program edukacyjny

Program edukacyjny

Ważne informacje

Komunikaty
Polowania
Piszą o nas

Komunikaty

2013-08-23

Kolejny sukces naszego Koła

Z ogromna przyjemnością chciałby poinformować wszystkich Kolegów, że na ostatnim spotkaniu Komisji i Kultury Łowieckiej Zarządu Okręgowego w Gdańsku, zostały przyznane nagrody w konkursie, w którym jako Koło braliśmy udział(konkurs polegał na współpracy Kół Łowieckich ze szkołami). W rezultacie KŁ „Ryś” wspólnie ze Szkołą w Kleszczewie zajęło 3 miejsce.  

Biorąc pod uwagę dość krótki czas w jaki udało się zrealizować wszystkie zadania i wymogi konkursowe, uznać należy, że jest to olbrzymi sukces. W tym miejscu w imieniu ZK chciałby podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie, dlatego podziękowania kierujemy do: Z. Kielbratowskiego, M.Mostowego, A.Skrobana, C.Binczaka, P.Kledzika i J.Rutkowskiej.

 

Pomimo zajęcia wysokiego trzeciego miejsca, pozostaje pewien niedosyt, ponieważ mieliśmy duże szanse na to aby zostać liderami. Jednak w związku z wydarzeniami jakie miały miejsce w minionym roku, temat został odsunięty na drugi plan. Nic się jednak nie stało, ponieważ od września rozpoczyna się kolejna edycja konkursu i jako Koło na pewno weźmiemy w niej udział. Mamy już nawet zaplanowaną pierwsza imprezę(wrzesień) jaką będzie wycieczka młodzieży ze Szkoły w Kleszczewie do Muzeum w Szymbarku. Fundusze na ten cel będą pozyskane z licytacji oraz loterii jaka odbędzie się podczas imprezy 50-lecia Koła.

W tym miejscu prośba do Wszystkich Kolegów o pełne zaangażowanie się w kolejną edycję konkursu. Czekamy na propozycje i nowe pomysły jak poprowadzić dalszą współpracę.

 

Jednocześnie zapraszam wszystkich  na uroczyste rozdanie nagród, połączone z otwarciem wystawy łowieckiej. Nasze Koło jest laureatem, więc powinno być reprezentowane przez liczną grupę(przy okazji można zwiedzić wystawę, oraz  miasto w którym się ona odbędzie).

 

Link do: Informacje nt rozdania nagród - zaproszenie

 

Link do: Przypomnienie nt konkursu


powrót

 
Powered by Biuro RCS